- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LS49DG950SUXEN |
LCD monitor 124,5 cm (49") 5120 x 1440 px Dual QHD OLED Strieborná • Uhlopriečka displeja: 124,5 cm (49"), Rozlíšenie displeja: 5120 x 1440 px, Typ HD rozlíšenia: Dual QHD, Technológia zobrazenia: OLED, Odozva: 0,03 ms, Natívny pomer strán: 32:9, Vodorovný pozorovací uhol: 178°, Zvislý pozorovací uhol: 178° • Vstavané reproduktory • Vstavaný USB hub • VESA montáž, Nastavenie výšky • Farba: Strieborná
1 242,48 €
vrátane DPH 23%
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

počítačový monitor
Úhlopříčka displeje: 124,5 cm (49")
Rozlišení displeje: 5120 x 1440 px
Typ HD rozlišení: Dual QHD
Technologie displeje: OLED
Odezva: 0,03 ms
Nativní poměr stran: 32:9
Vodorovný pozorovací úhel: 178°
Svislý porozovací úhel: 178°
Vestavěné reproduktory
Zabudovaný USB hub
Podpora standardu VESA pro montáž
Nastavení výšky
Barva: Stříbrná
| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 49 cm |
| Rozlíšenie displeja | 5120 x 1440 pixels |
| Natívny pomer strán | 32:9 |
| Technológia zobrazenia | OLED |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlíšenia | Dual QHD |
| Typ panelu | OLED |
| Jas displeja (typický) | 250 cd/m² |
| Jas displeja (min) | 200 cd/m² |
| Odozva | 0.03 ms |
| Antireflexná obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Zakrivený |
| Úroveň zakrivenia obrazovky | 1800R |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000000:1 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 240 Hz |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178 ° |
| Zvislý pozorovací uhol | 178 ° |
| Počet farieb displeja | 1 miliarda farieb |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 1196.7 cm |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 339.2 cm |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 124 cm |
| Podpora HDR | |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10),High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Štandard farebného gamutu | DCI-P3 |
| Farebný gamut | 99 % |
| Quantum dot color technology | |
| Výkon | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Technológia bez blikania | |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Multimédiá | |
| Vstavané reproduktory | |
| RMS výkon | 10 W |
| Integrovaná kamera | |
| Adaptive Sound Pro | |
| Dizajn | |
| Postavenie na trhu | Smart |
| Farba | Strieborná |
| Farba nohy | Black,Silver |
| Možnosti pripojenia | |
| Vstavaný USB hub | |
| Počet výstupných portov USB typu C | 1 |
| Počet USB Type-C downstream portov | 2 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet micro HDMI portov | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Výstup pre slúchadlá | |
| Siete | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Ergonómia | |
| VESA montáž | |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 mm |
| Nastavenie výšky | |
| Nastavenie výšky | 120 cm |
| Nastavenie sklonu | |
| Uhol náklonu | -2 - 15 ° |
| Sila | |
|---|---|
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 70 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 86 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 70 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0.5 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Typ napájania | Externé |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 10 - 80 °C |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka (s podstavcom) | 1194.7 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 236.9 mm |
| Výška (s podstavcom) | 529.3 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 12900 kg |
| Šírka (bez stojana) | 1194.7 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 180.8 mm |
| Výška (bez stojana) | 365 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 9200 kg |
| Údaje o balení | |
| Typ stojana | HAS |
| Šírka balenia | 1352 mm |
| Hĺbka balenia | 474 mm |
| Výška balenia | 240 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18500 kg |
| Obsah balenia | |
| Stojan v cene | |
| Dodávané káble | AC,DisplayPort,USB Type-A to USB Type-C |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1.5 m |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Špecifické technológie značky | Eye Saver,Game Bar 2.0,Smart Calibration |
| Zrkadlenie zvuku | |
| Zrkadlenie obrazovky | |
| TV Plus | |
| Podpora aplikácie SmartThings | |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | |
| Funkcia Tap view | |
| Virtuálny asistent | Amazon Alexa & Samsung Bixby |
| Univerzálny sprievodca | |
| Viacnásobné zobrazenie | |
| Režim Samsung Eye Saver | |
| Adaptívny obraz | |
| Auto source switch+ | |
| Anynet + (HDMI-CEC) | |
| Veľkosť obrazu | |
| Časovač vypnutia Plus | |
| Gaming Hub/Game Bar dostupný na vybraných trhoch | |
| NFT trhoviská | Nifty Gateway |
| Virtuálny AIM bod | |